Aktualności

Zapraszamy od września na Yogę z Mariolą!22-08-2019

Kochani Klubowicze 😊

Od września do grona naszych Impulsowych instruktorów dołączy Mariola Warszewska 😊.

Mariola Warszewska jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga AZS Politechniki Częstochowskiej 2017 oraz uczestniczką kursu nauczycielskiego Introductory I/ II wg metody Yyengara 2018 -2020. Adeptka kursów jogi dla kobiet w ciąży oraz dzieci. Jej misja w pracy z ludźmi na macie, to swoboda i radość ruchu, integrowanie umysłu i ciała, rozwijanie uważności i świadomości ciała.

Mariola będzie prowadziła dla Was od września:

📌 filia Głowackiego:

➡️ wtorek i czwartek:

👉 godz. 9.00 Yoga Flow,
👉 godz. 10.00 Yoga Kręgosłupa.

📌 filia Tatrzańska:

➡️ piątek:

👉 godz. 19.00 Yoga (Hatha yoga).

Yoga Flow 🧘‍♀️🧘‍♂️ - dynamiczny styl jogi, pełna radosnego rytmu, płynnego przechodzenia od pozycji do pozycji w której pozostajemy na kilka oddechów. Rytm pracy z ciałem wyznacza spokojny, pełny oddech, który staje się przewodnikiem do zrównoważonej, harmonijnej praktyki. Praktyka yoga flow obejmuje krótką rozgrzewkę, program właściwy i relaks w postaci pozycji savasana.
Dla osób sprawnych, bez problemów ruchowych, gotowych do zwiększania swojej wytrzymałości i kondycji.

Yoga kręgosłupa 🧘‍♀️🧘‍♂️ - bardzo spokojna praktyka jogi , nastawiona na wzmacnianie i odprężanie kręgosłupa i całego ciała, redukcję codziennego stresu, naukę poprawnej postawy i korygowania błędnych wzorców ruchowych,poszerzanie świadomości w ciele. Polecana dla wszystkich, bez względu na poziom kondycji fizycznej i sprawności.

Yoga 🧘‍♀️🧘‍♂️ - Hatha yoga jest najpopoularniejszym i najbardziej rozwiniętym nurtem pracy z ciałem i umysłem wywodzącą się z Jogi-jednej z gałezi starożytnego systemu filozofii hinduskiej. Obejmuje system asan, techniki pracy z oddechem, techniki uważnościowe.

Serdecznie zapraszamy już od września 🙂

Wróć do listy